Nieuwsbrief
Inschrijven voor de nieuwsbrief.
U gaat naar www.hodeka.nl. aan de rechterkant vind u de tekst "nieuwsbrief" meld u aan voor de nieuwsbrief.
U vult bij "naam" uw naam in. (Deze naam komt ook bovenaan de nieuwsbrief te staan). en bij "emailadres" vult u uw emailadres in. dit is een unieke naam die alleen u heeft. bijv. kettingrijger@creatief.nl .
bekende profiders zijn: kpn, ziggo, hetnet, hotmail, gmail, enz. deze namen staan dan achter het @ teken. helemaal achteraan staat dan meestal .nl of .com --> dus iemand@kpn.nl of iemandanders@gmail.com . Als u deze email adres goed heeft ingevuld dan krijgt u in uw postvak in van uw mailbox een mailtje van hodeka. daarin staat een link waar u op moet klikken en dan is de aanmelding definitief. U staat ingeschreven voor de nieuwsbrief.
U ontvangt geen nieuwsbrief meer.
Het gebeurt in ieder huishouden wel eens.
Je e-mail adres veranderd. Je gaat naar een andere provider (KPN, UPC, Ziggo, enz.) of iets dergelijks.
Als je "oude" e-mailadres niet meer actief is dan zul je geen nieuwsbrief meer ontvangen.
Wij ontvangen een e-mail van onze server met de mededeling dat het e-mail adres niet meer actief is. Wij kunnen niets anders doen dan dit "oude" e-mailadres verwijderen.
Als u toch op de hoogte wilt blijven van alle nieuwtjes en aanbiedingen dan zult u met uw nieuwe e-mail adres opnieuw moeten inschrijven.
U Wilt geen nieuwsbrief meer ontvangen.
Dit kunt u eenvoudig uitschakelen door onder aan de nieuwsbrief op de link "afmelden nieuwsbrief" te klikken.
U kunt u ten allertijde weer voor de nieuwsbrief aanmelden.
